اخذ پروانه بهره برداری

اخذ پروانه بهره برداری در کرج

پروانه بهره برداری مجوزی است که نشان می دهد در شیفت های کاری معین و ساعت کاری مشخص میزان تولید در از واحد صنعتی چه میزان است. این مجوز به واحد های صنعتی که دارای جواز تاسیس هستند تعلق می گیرد. بدین ترتیب که واحد صنعتی که تجهیزات تولیدی خود را فراهم کرده و همه چیز را برای به انجام رساندن تولیدات انبوه محیا کرده است، درخواست کتبی خود را جهت اخذ پروانه بهره برداری تنظیم می کند. با طی شدن مراحل اداری موجود این مجوز به واحد صنعتی تعلق خواهد گرفت.

در برخی از موارد که واحد صنعتی آماده بهره برداری است و تجهیزات آن محیا شده اند، می توان بدون داشتن جواز تاسیس نیز برای پروانه بهره برداری اقدام کرد.

استان البرز به محوریت شهر کرج دارای شهرک های صنعتی متعددی می باشد. این شهرک ها که با رعایت قانون فاصله ۱۲۰ کیلومتری از حوزه شهر بنا شده اند، محل مناسبی جهت راه اندازی واحد های صنعتی می باشند.در ادامه با برخی از آنها آشنا می شویم.

اخذ پروانه بهره برداری در کرج

شهرک های صنعتی کرج

شهرک های صنعتی سیمین دشت، بهارستان، رضوانیه، نور، سپهرآباد، اشتهارد، زیبادشت، هلجرد، سردرآباد، نظرآباد، ماهدشت، هشتگرد از جمله شهرک های صنعتی هستند که در خارج از محدوده ۱۲۰ کیلومتری از شهر کرج احداث شده اند.

مراحل اخذ پروانه بهره برداری در کرج

در صورتی که می خواهید در یکی از شهرک های صنعتی استان البرز پروانه بهره برداری بگیرید، نخستین قدم شما این است که پرسشنامه مورد نظر را تکمیل کنید. این پرسشنامه شامل تمامی اطلاعات واحد صنعتی شما و همچنین مجوزات اخذ شده واحد، اطلاعات کارکنان و… می باشد.

بعد از تکمیل پرسشنامه و ارسال مدارک مورد نیاز، بازرس جهت بررسی و تطبیق روند اجرای تولیدات با طرح توجیهی، به واحد مراجعه کرده و مشاهدات خود را به اطلاع مرجع صادر کننده می رساند.

در صورت کامل بودن مدارک و مثبت بودن نظر کارشناس پروانه بهره برداری صادر می گردد.

دپارتمان تخصصی تکسفیر با بهره گیری از کارشناسان زبده خود، راحترین و سریعترین راه را به شما نشان خواهند داد، جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.