اخذ پروانه بهره برداری

فروش جواز صنایع فلزی

تولیدات صنایع فلزی جزو مهم ترین و ارزشمندترین فعالیت های اقتصادی در هر کشوری می باشد. برای ساخت و تولید این صنایع کارخانجات و واحدهای صنعتی نیازمند مجوز هایی هستند که در ادامه توضیح مختصری در مورد هر یک از آنها خواهیم داد.

فروش جواز صنایع فلزی

جواز تاسیس

با استفاده از  جواز تاسیس دارنده خواهد توانست در یکی از شهرک های صنعتی استان و شهر خود به تولید یکی از صنایع فلزی بپردازد. این مجوز به افراد مختلف اعم از حقیقی و حقوقی تعلق خواهد گرفت.

پروانه بهره برداری

واحدهای صنعتی که اقدامات مربوط به راه اندازی خط تولید و فراهم نمودن ماشین آلات مختلف را انجام داده باشند ، جهت شروع تولیدات انبوه برای واحد صنعتی خود پروانه بهره برداری می گیرند. واحد می تواند دارای جواز تاسیس باشد یا نباشد.

گواهی فعالیت صنعتی

تمامی کارخانجات و واحدهای صنعتی فعال در داخل حوزه ۱۲۰ کیلومتری شهر تهران می توانند گواهی فعالیت صنعتی بگیرند. البته در محدوده شهر تهران تنها برای صنایع الکترونیک، رادیولوژی و فیلم های عکاسی، مواد اولیه دارویی، مونتاژ و طراحی تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی و تجهیزات تحقیقاتی و آزمایشگاهی و صنایع کشاورزی گواهی فعالیت صنعتی اخذ می شود.

کارت شناسایی کارگاه

تمامی واحدهایی صنعتی که در داخل محدوده تعیین شده مستقر و فعال بوده و دارای پروانه بهره برداری و یا گواهی فعالیت صنعتی نباشند کارت شناسایی کارگاه تعلق خواهد گرفت . البته به شرطی که پیش از شهریور ماه سال ۱۳۶۴ بهره برداری خود را آغاز کرده باشند.

در صورتی که خصوص فروش پروانه بهره برداری صنایع فلزی به مشاوره و راهنمایی نیازمندید، با مشاوران مجرب تکسفیری تماس حاصل فرمایید.۰۲۶۳۲۴۰۲۵۱۷