سوالات خود را از ما بپرسید…

در انتخاب نام شرکت باید به نکاتی که در ادامه گفته می شود توجه داشته باشید:

انتخاب نام شرکت

  • نام مورد نظر شما برای شرکت باید تک باشد و قبلا ثبت نشده باشد.

نکته: اضافه کردن اعداد و کلماتی از قبیل: برتر، اصل و… به نام هایی که قبلا به ثبت رسیده اند، پذیرفته نمی باشد.

  • نام انتخابی شما برای شرکت بهتر است که از سه سیلاب تشکیل شده باشد.(برای موارد خاصی از شرکت ها که در شهر تهران به ثبت می رسند، امکان ثبت نام دو سیلابی نیز وجود دارد)
  • نام شرکت انتخابی باید فارسی باشد. امروزه به دلیل متداول شدن کلمات زبان های مختلف در مکالمات روزمره و مکاتبات اداری تشخیص فارسی اصیل بودن نام شرکت انتخاب شده کمی سخت به نظر می رسد. برای اطمینان از این امر به لغت نامه دهخدا مراجعه کنید.

نکته مهم: در صورتی که برای تجارت و امور بازرگانی خود به نام شرکت لاتین احتیاج دارید، می توانید نام شرکت خود را فارسی انتخاب کنید و پس از ثبت شرکت نسبت به ثبت برند خود اقدام کنید (لازم به ذکر است که برند می تواند لاتین باشد)

  • در خصوص اشخاص حقوقی که نام پیشنهادی آنها پذیرفته شده و در روزنامه آگهی شده باشد، می توان گفت که اعتبار نام برگزیده نامحدود است. اما اگر آگهی نشود تنها تا مدت زمان ۳ ماه از زمانی که تاییده شده، دارای اعتبار خواهد بود.

موسسه ثبتی تکسفیر می تواند با پیشنهاد نام هایی که احتمال پذیرفته شدن آنها در سایت اداره ثبت شرکت ها بالاتر است، شما را به سریعتر به هدفتان برساند.

کارشناسان و وکلای حرفه ای تکسفیر به شکل تخصصی شما را در خرید و فروش شرکت ، ثبت برند در کرج و ثبت شرکت در کرج یاری خواهند کرد.