اخذ جواز تاسیس

اخذ جواز تاسیس در ارومیه

جواز تاسیس ارومیه به مجوزی گفته می شود که از سوی وزارت صنایع و معادن ارومیه به جهت راه اندازی و تاسیس یک واحد صنعتی و تولیدی به افراد حقیقی یا حقوقی واگذار می گردد. بنابراین در صورتی که شرکت ها و یا افراد بخواهندیک کارخانه دایر کنند ابتدا باید به فکر اخذ این مجوز باشند.

اخذ جواز تاسیس در ارومیه

برای دارندگان جواز تاسیس در ارومیه چه مزایایی در نظر گرفته می شود؟

اخذ نمودن جواز تاسیس در ارومیه برای دارنده آن مزایای فراوانی به همراه می آورد. یکی از ارزشمندترین آنها واگذاری زمین در شهرک های صنعتی موجود در ارومیه می باشد که با شرایط بسیار مناسبی به دارندگان تعلق خواهد گرفت. به این صورت که متقاضیان تنها میزان 30 درصد از مبلغ کل زمین را به شکل نقدی و الباقی 70 درصد، به صورت اقساطی بدون سود پرداخت می نمایند. نحوه بازپرداخت این وام که از سوی وزارت صنایع و معادن ارومیه تامین می شود، به صورت 36 ماهه است که هر سه ماه یکبار سر رسید می گردد.

لازم به ذکر است با دارا بودن جواز تاسیس در ارومیه قادر به ثبت برند نیز خواهید بود که می توان آن را جزو مزایای اخذ این مجوز دانست.

اخذ جواز تاسیس در ارومیه چگونه انجام می شود؟

برای اخذ انواع مجوز جهت ساخت و احداث واحدهای تولیدی و صنعتی سامانه ای تحت عنوان بهین یاب پدید آمده که جهت دریافت جواز تاسیس در ارومیه باید به آن مراجعه شود. البته اخذ جواز تاسیس نیز همانند دیگر امور اداری نیازمند تجربه و صرف زمان و انرژی فراوانی است. در صورتی که به هر دلیلی نمی توانید شخصا مراحل را به انجام برسانید و یا می خواهید که بسیار سریع به این مهم دست پیدا کنید، موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. ضمن اینکه بسیاری از خدمات تکسفیر کاملا رایگان و بی هزینه خواهد بود. که یکی از ارزشمندترین آنها مشاوره های حضوری و تلفنی با کارشناسان زبده و حرفه ای است.