اخذ جواز تاسیس

تمدید جواز تاسیس در سایت بهین یاب

صاحبان سرمایه می دانند که برای راه اندازی واحد تولیدی خودشان باید جواز تاسیس بگیرند. مدت زمان اعتبار جواز تاسیس از زمانی که صادر می شود برای مدت یک سال است. اما اگر پس از طی شدن این مدت فرآیند تاسیس و راه اندازی به انجام نرسیده باشد باید تمدید شود.لازم به ذکر است که برای تمدید جواز تاسیس می بایست دلایل قابل توجیهی وجود داشته باشد که بتواند بازرسان سازمان صنایع و معادن را قانع نماید. توجه داشته باشید در صورت اقدام ننمودن برای تمدید جواز باطل و تمامی امتیازات مربوط به آن از شما سلب می شود. برای تمدید جواز تاسیس هم می بایست به سایت بهین یاب مراجعه نمایید. در ادامه روند تمدید جواز را می خوانیم.

مراحل تمدید جواز تاسیس

    • نخست باید به سازمان صنایع و معادن مراجعه نمایید و با کارشناسان مربوطه در این خصوص مذاکره کنید.سازمان سرمایه گذاری استان تعیین کننده شخص کارشناس می باشد.
    • دومین مرحله این است که باید در سامانه بهین یاب که برای کلیه امور مربوط به موافقت نامه های اصولی، جواز تاسیس و پروانه بهره برداری تعبیه شده است، مراجعه کرده و درخواست تمدید خود را ثبت نمایید.
  • پس از بررسی های انجام شده و انجام استعلامات مربوطه در این خصوص جواز تاسیس برای مدت یک سال دیگر تمدید می شود.

تمدید جواز تاسیس در سایت بهین یاب

مراحل تمدید جواز تاسیس در سایت بهین یاب

مراجعه به سایت بهین یاب به نشانی مقابل http://www.behinyab.ir .

در بخش صدور مجوز های سرمایه گذاری قسمت تمدید را انتخاب کرده و روی آن کلیک کنید.

در پنجره ای که باز شد نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

در بخش بعدی دو مرحله پیش روی شماست.

کلام آخر اینکه اگر امور مربوط به تمدید، اخذ و اصلاح جواز تاسیس و پروانه بهره برداری خود را به دپارتمان تخصصی تکسفیر بسپارید متوجه سهولت و سرعت انجام امور خود خواهید شد. تنها کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید و با اطمینان به تجربه آن ها در زمانی کوتاه امور خود را به انجام برسانید.