اخذ پروانه بهره برداری

خرید و فروش پروانه بهره برداری در کرج

افراد دارای سرمایه که قصد آغاز تولیدات خود را دارند، باید بدانند که اولین قدم برای تاسیس کارخانه دریافت جواز تاسیس از وزارت صنعت، معدن و تجارت است. با استفاده از جواز تاسیس دارنده می تواند واحد صنعتی خود را اماده نموده و اقدام به راه اندازی ماشین آلات و استخدام نیروی انسانی مورد نیاز خود کنند. اما جهت بهره برداری عمده و تولیدات انبوه باید پروانه بهره برداری اخذ نمایند.

برای اخذ پروانه مقرراتی وجود دارد. من جمله اینکه در داخل حوزه 120 کیلومتری شهر تهران و 50 کیلومتری شهر اصفهان مجوز اخذ پروانه بهره برداری صادر نمی شود. به همین جهت صنعتگرانی که می خواهند در داخل محدوده واحد صنعتی خود را تاسیس کنند،به خرید و فروش پروانه بهره برداری  روی می آورند.

در ده های پیش برای کارگاه های کوچک تولیدی به جای پروانه ، کارت شناسایی کارگاه و برای واحد های صنعتی بزرگتر گواهی فعالیت صنعتی صادر می شده است. برای صدور کارت شناسایی کارگاه و گواهی فعالیت صنعتی در آن زمان محدودیت های فعلی وجود نداشته  است. به همین دلیل این مجوزها در داخل شهرها نیز صادر می شده است. در حال حاضر این امکان موجود است که با خرید اینگونه مجوزها و انتقال آن ها به شهرک های مجاز در داخل محدوده در مسافت نزدیکتری کارخانه خود را احداث نمایید.

خرید و فروش پروانه بهره برداری در کرج
کارشناسان تکسفیر در شهر کرج چه خدماتی ارائه می دهند؟

  • دریافت و تمدید انواع پروانه بهره برداری
  • خرید و فروش گواهی فعالیت صنعتی در کرج
  • انتقال و واگذاری پروانه بهره برداری در کرج
  • خرید و  فروش کارت شناسایی کارگاه در کرج