اخذ پروانه بهره برداری

گواهی فعالیت صنعتی

این دسته از پروانه های صنعتی در طی سال های ۱۳۶۵ تا اوایل سال دهه ۸۰ صادر می شده است و در حال حاضر دیگر صادر نمی شود. در داخل حوزه تهران برای شاخه هایی همچون تحقیقاتی و آزمایشگاهی، مونتاژ و طراحی تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی، صنایع کشاورزی و غذایی، تولید فیلم های رادیولوژی و عکاسی، قالبسازی و قطعه سازی بتون آماده، بازیافت ضایعات و زباله های شهری دارای شرایط مورد نیاز برای دریافت گواهی فعالیت صنعتیی می باشند. واحد های صنعتی و تولیدی که یک در داخل محدوده ۱۲۰ کیلومتری شهر تهران بوده و دوم اینکه فعال باشند می توانند گواهی فعالیت صنعتی بگیرند.
خرید و فروش گواهی فعالیت صنعتی

خرید و فروش گواهی فعالیت صنعتی

عموما خرید و فروش پروانه بهره برداری یا گواهی فعالیت صنعتی به دلیل قوانین رعایت محدوده های قانونی و زیست محیطی، در شهرهای تهران و کرج رواج دارد. به این خاطر که در شهرستان ها خطرات آلودگی هوا به اندازه کلان شهرها جدی و حیاتی نیست و پروانه ساده تر صادر می شود.

آنچه در مورد گواهی فعالیت صنعتی یا انواع پروانه شایان ذکر می باشد این است که، پروانه یا گواهی فعالیت صنعتی به ملک داده می شود لذا قابلیت خرید و فروش ندارد. بنابراین می بایست از نقل و انتقال یا واگذاری پروانه بهره برداری یا گواهی فعالیت صنعتی بهره جست.

موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر دارای یک تیم با تجربه و مجرب در زمینه اخذ پروانه بهره برداری و خرید و فروش انواع پروانه می باشد. این تیم حرفه ای از چندین کارشناس تشکیل شده که با قوانین به خوبی آشنایی داشته و به سریعترین راه را به شما نشان خواهند داد. برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست با مشاوران تکسفیری تماس حاصل فرمایید.