موسسه ثبتی حقوقی تکسفیر-ثبت شرکت در کرج

موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر

مجموعه تکسفیر، یک موسسه ثبتی حقوقی است که در چند سال اخیر در زمینه ثبت شرکت ها و سایر خدمات ثبتی وحقوقی در شهر کرج بسیار فعال و موفق عمل کرده و آماده خدمت رسانی به کلیه هم میهنان عزیز می باشد.

موسسه ثبتی وحقوقی تکسفیر با بهره گیری از کارشناسان بسیار حرفه ای در زمینه ثبت شرکت در کرج ، ثبت برند در کرج ، خرید و فروش شرکت و سایر امور ثبتی وحقوقی مشتریان خود را تا رسیدن به قله های موفقیت همراهی می نماید.

حوزه فعالیت و خدمات تکسفیر

موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر در حوزه ثبت انواع شرکت های سهامی (شامل سهامی خاص و سهامی عام )، شرکت با مسئولیت محدود، نسبی، تعاونی و تضامنی و همچنین ثبت برند و طرح صنعتی و نیز اخذ کارت بازرگانی و پلمپ دفاتر رسمی، اخذ گرید و… فعالیت دارد. این موسسه قادر خواهد بود خدمات ثبتی مشتریان را به صورت فورس و در کمترین زمان ممکن به انجام برساند. در ضمن، در صورت بروز هرگونه مشکل در روند هر یک از امور ثبتی، مشتریان تکسفیر می توانند با مشاوران و کارشناسان در ارتباط باشند و امور خود را به بهترین شکل و در کمترین زمان ممکن به پایان برسانند.

چارت سازمانی تکسفیر

چارت سازمانی تکسفیر از واحدهایی همچون: مدیریت، امور قراردادها، امور اجرا، انفورماتیک، روابط عمومی و واحد برنامه ریزی می باشد که همگی در جهت خدمت رسانی به مشتریان محترم موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر، در کنار یکدیگر فعالیت می نمایند.