اخذ پروانه بهره برداری

فروش پروانه بهره برداری شیمیایی

چندی پیش پروانه بهره برداری با نام های گواهی فعالیت صنعتی و کارت شناسایی کارگاهی شناخته می شد. در آن زمان به دلیل اینکه محدودیت های امروزی و رعایت حریم 120 کیلومتری وجود نداشت، گواهی فعالیت صنعتی و یا کارت شناسایی کارگاهی به سادگی در داخل شهر قابلیت صدور داشته است.

امروزه به دلیل مطرح شدن مسائل زیست محیطی و آلودگی هوا، وزارت صنایع و معادن اجازه صدور پروانه های بهره برداری را در داخل محدوده 120 کیلومتری شهر تهران صادر نمی نماید. بنابراین افرادی که به دلیل مسافت طولانی نمی خواهند از پروانه های جدید استفاده کنند می توانند برای خرید پروانه های قدیمی ( یا همان گواهی فعالیت صنعتی ) اقدام نمایند.

خبر خوب اینکه شما عزیزان می توانید برای خرید و فروش پروانه بهره برداری و گواهی فعالیت صنعتی در حوزه کانی غیر فلزی، شیمیایی و فلزی در درون شعاع 120 کیلومتری شهر تهران و شهرک های صنعتی مجاز، به موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر مراجعه کنید. تکسفیر دارای مشاوران مجرب در زمینه پروانه بهره برداری و جواز تاسیس می باشد. کافیست با ما تماس بگیرید.

فروش پروانه بهره برداری شیمیایی

پروانه بهره برداری شیمیایی، سلولزی، غذایی و… از نقطه نظر ارزش گذاری متفاوت می باشند. البته آن دسته از پروانه هایی که صدور آنها متوقف شده اند دارای ارزش بیشتری می باشند. جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص پروانه بهره برداری شیمیایی با مشاوران تکسفیر تماس بگیرید.

خوب است بدانید که پروانه بهره برداری در حقیقت برای ملک صادر می شود پس قابل خرید و فروش نیست. و برای این منظور از نقل و انتقال یا واگذاری پروانه استفاده می شود که قوانین مخصوص به خود را داراست