اخذ پروانه بهره برداری

کارت شناسایی کارگاه چیست؟

اگر شما هم جزو افرادی باشید که می خواهند وارد دنیای تولید و صنعت شوند، قطعا با مفاهیمی همچون جواز تاسیس و پروانه بهره برداری بیگانه نیستید. برای آغاز تاسیس و بنیان نهادن یک واحد صنعتی اولین قدم دریافت جواز تاسیس و پس از آن هنگامی که واحد صنعتی آماده بهره برداری باشد، جهت دستیابی به تولیدات انبوه اخد نمودن پروانه بهره برداری الزامی است. در گذشته پروانه بهره برداری با عباراتی همچون کارت شناسایی کارگاه و یا گواهی فعالیت صنعتی شناخته می شده است.
فروش کارت شناسایی کارگاه

فروش کارت شناسایی کارگاه

همانگونه که احتمالا می دانید در حال حاضر به دلیل اهمیت بالای رعایت مسائل زیست محیطی و خطرات و آلودگی هایی که ممکن است واحد های صنعتی برای شهرهای بزرگی همچون تهران داشته باشند، احداث واحد های صنعتی در داخل محدوده ۱۲۰ کیلومتری شهر تهران و دیگر کلانشهرها، از سوی وزارت صنایع و معادن ممنوع اعلام شده است.

به این خاطر خرید و فروش پروانه بهره برداری راه حل مناسبی برای افرادی است که می خواهند در داخل محدوده تعیین شده اقدام به تاسیس واحد صنعتی خود نمایند. به این دلیل که کارت شناسایی کارگاه یا گواهی فعالیت صنعتی را به شرط فعال بودن می توان خریداری کرده و به شهرک های صنعتی مجاز در داخل محدوده تعیین شده از سوی وزارت خانه مربوطه منتقل کرد.

قیمت کارت شناسایی کارگاه

قیمت گذاری و تعیین ارزش برای پروانه های بهره برداری و کارت شناسایی کارگاه به عوامل متعددی همچون نوع آنها بستگی دارد. پروانه های شیمیایی، دارویی ، سلولزی و… هریک دارای ارزش های متفاوتی می باشند.

جهت اطلاع از دقیق ترین و به روزترین و بدون شک مناسب ترین قیمت های کارت شناسایی کارگاه با مشاوران مجرب موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر تماس حاصل فرمایید.