اخذ پروانه بهره برداری

پروانه بهره برداری Operation license

آنچه که باید در مورد پروانه بهره برداری بدانید این است که این سند مشخص کننده زمان بهره برداری از واحد صنعتی می باشد و زمانی صادر می گردد که تجهیزات مناسب جهت بهره برداری فراهم شده باشد. همچنین نیروی انسانی مورد نیاز نیز استخدام گردیده باشد. اخذ پروانه بهره برداری امتیازات فراوانی برای صاحب آن به ارمغان خواهد آورد که از جمله آن می توان به معافیت های مالیاتی و معافیت از پرداخت معوقات بانکی و بهره مندی از تسهیلات بانکی اشاره نمود.

دارندگان پروانه همچنین می توانند مواد اولیه پلاستیک و پتروشیمی خود را از پالایشگاه های کشور با نرخ دولتی تهیه نمایند. البته همانگونه که می دانید دریافت پروانه دارای محدودیت هایی نیز می باشد مثلا اینکه در محدوده چند کیلومتری شهرهای بزرگی همچون تهران و اصفهان مجوز اخذ پروانه بهره برداری به دلیل مسائل زیست محیطی صادر نخواهد شد. همچنین درصورتی که واحد صنعتی بخواهد میزان تولیدات خود را افزایش داده یا اقدام به تولید محصول جدیدی نماید باید پروانه بهره برداری جدیدی اخذ کند.

پروانه بهره برداری به انگلیسی

پروانه بهره برداری به انگلیسی

برخی از فعالان اقتصادی که می خواهند در کشورهای دیگر و انگلیسی زبان اقدام به تولید محصول نمایند نیازمند این هستند که پروانه بهره برداری خود را به زبان های زنده دنیا از جمله زبان انگلیسی ترجمه نمایند. برای این امر می توانید به دارالترجمه های رسمی در سطح کشور مراجعه نمایید و با پرداخت مبلغ مصوب پروانه بهره برداری خود را به انگلیسی ترجمه نمایید. موسسه ثبتی و حقوقی تکسفیر شما را در انجام تمامی مراحل دریافت پروانه و جواز تاسیس یاری خواهد کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان تکسفیری تماس حاصل فرمایید.